Nyári táborok

Add a comment

Nyári napközis táborainkat óvodások és iskolás korosztály számára szervezzük.

Az idősebbek számára a következők szerint:

- Sokéve már Vígh Márta a tábor vezetője. Őt segítik majd Molnár ferenc (Lisztes).

- Minden nap egyszeri étkezés - ebéd. Uzsonnát (tízórait) hozni kell!

- A programokra a gyerekeket az egyesület saját autóbuszával, illetve tömegközlekedéssel szállítjuk.

- A sporttábor bázishelye a Mezőgazdasági Szakiskola (Vántus). Az ebéd az iskola éttermében.

Add a comment

A szokásos ovis napközinket ebben az évben is indítjuk - a következők szerint:

- A programok minden nap reggel 7.30-8 között gyülekezéssel indulnak. Ennek helyszíne: Csitáry Uszoda

- A táborhely a Strand területén található klimatizált termünkben lesz. Itt a bázis, valamint a délutáni pihenőhely is. POLIFOAM szivacsot kérünk hozni!

- Tízórai és uzsonna az uszodában / kiránduláson, az ebéd pedig az Oliva Étteremben lesz.

- Kirándulások ás utazások az egyesület autóbuszával.

- A programokat Nagy Balázs és Szép Edina kolléganők vezetik.

Jelenleg

Oldalainkat 579 vendég és 0 tag böngészi